вход  |  регистрация  

мы работаем с 10.00 до 18.00 без выходных

 

+38 093 313 14 62

ТМ ZARENDOM - ЗАРЕНДОМ УКРАИНА

+38 098 804 06 37

красная и черная икра доставка по Украине

+38 066 932 70 76

     

ТМ Zarendom - Зарендом - Німеччина вітає Вас!

Читать на Русском языке


Червону ікру, яку ми Вам пропонуємо, добувають з риб породи лососевих і осетрових, вилов яких відбувається в екологічно чистих водах біля берегів Аляски. Цей продукт ще багато століть назад прикрашав столи царів і був дорогими ласощами для вибраних. Ікра риб ділиться на червону і чорну. Чорна ікра, спрадавна, у зв'язку з її рідкістю, вважалася найблагороднішою. Не дивлячись на це, червона ікра Zarendom (Зарендом - Німеччина) практично не поступається їй по смакових якостях і не менш корисна для здоров'я. До породи лососевих відносяться такі риби як кета, горбуша, нерка, форель. До породи осетрових: білуга, осетер, севрюга. В кожної пароди риб власний, незабутній смак ікри, колір і розмір зерен.

У нашому асортименті ви знайдете свіжу добірну ікру червону Кети. Ця червона зерниста ікра з великими, темно-оранжевими ікринками. Традиційно цей вид червоної ікри подається до святкового столу. Яскраві кульки ікри червоної Кети смачно лопаються мовою і добре поєднуються з шипучим світлим шампанським.

А так само, ми пропонуємо червону ікру Горбуші. Це більш дрібний вид ікри червоної світло-оранжевого кольору. Її смак м'якший і однорідніший. З червоної ікри Горбуша готує різні холодні закуски. Її подають так само до млинців і іншим гарячим блюдам. Вона добре поєднується з охолодженою горілкою або з сухим білим вином.

Ми торгуємо лише першосортним продуктом!

 • червона ікра горбуші(горбуша)
 • червона ікра кета(кети)
 • червона ікра форель(форель)
 • червона ікра нерка(нерки)
 • червона ікра чавичі(чавича)
 • червона ікра кижуч(кижуча)
 • чорна ікра осетра(осетрова, осетер)
 • чорна ікра білуги(білуга, білуга)
 • чорна ікра севрюги(севрюжача, севрюга)
 • чорна ікра боуфин
 • риба
 • морепродукти
 • морські делікатеси

Наші експерти ретельно відбирають для Вас у кращих постачальників лише якісна сировина. Всі види риб відловлюються і білуються на місці, там же відбувається засіл ікри, після чого вона транспортується до Німеччини, де розфасовується по європейських стандартах. Потім ікра транспортується прямо із заводу на Україну в рефрижераторах в спеціальних боксах, що зберігають низьку температуру декілька діб, що забезпечує безперервний температурний режим зберігання і, як наслідок, висока якість продукту.

Наші холодильні камери на Україні обладнані згідно з найостаннішими санітарно-гігієнічними розпорядженнями.

Наша ікра наповнить вас здоров'ям і силоміць, а так само підкорить своїм незабутнім смаком! Торгівельна марка Zarendom (Зарендом - Німеччина) гарантує виключно високоякісне виробництво продуктів. Тепер кожен може насолодитися неповторним смаком ікри торгівельної марки Zarendom (Зарендом).

Ікра ТМ Zarendom (Зарендом) кошерна, про що свідчить знак кошерності на банці

На нашій сторінці Ви знайдете детальну інформацію про наші продукти і про методи їх виготовлення. Купуючи у нас Ви преобретаєте червону ікру лише вищої якості. Чорна ікра - має сертифікати якості.

Торгівельна марка Zarendom (Зарендом - Німеччина) представлена на Україні в повному асортименті.

Їжте на здоров'я!

Відповідність високому рівню якості - це наша мета.

Вибираючи нас, Ви вибираєте першокласне якість і незабутній смак червоної лососевої ікри та чорної осетрової ікри!
Икра ТМ Царендом наполнит вас здоровьем и силой, а так же покорит своим незабываемым вкусом! Торговая марка Zarendom гарантирует исключительно высококачественное производство красной икры лососевой горбуши, кеты, нерки, форели, чавычи, кижуча, симы, черной икры осетровой белуги, севрюги, стерляди, осетра, шипа, лопатоноса, веслоноса, морских деликатесов, рыбы и других морепродуктов. Вся икра является кошерной, что подтверждает знак на банке. Теперь каждый может насладиться неповторимым вкусом икры торговой марки Зарендом.
Google+ Присоедениться к Zarendom в Вконтакте