вход  |  регистрация  

мы работаем с 10.00 до 20.00 | суббота и воскресенье выходной

 

+38 093 313 14 62

ОФИЦИЛЬНЫЙ ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ZARENDOM - ЗАРЕНДОМ

+38 098 313 14 62

икра лососевая красная и осетровая черная

+38 099 313 14 62

     

ИКРА КАЛУГИ НАСТОЯЩАЯ НАХОДКА ДЛЯ ПОДДЕРЖАНИЯ ЗДОРОВЬЯ И НАСЛАЖДЕНИЯ

ИКРА КАЛУГИ НАСТОЯЩАЯ НАХОДКА ДЛЯ ПОДДЕРЖАНИЯ ЗДОРОВЬЯ И НАСЛАЖДЕНИЯ
Просмотреть фотографию в реальном размере
Просмотров: 3764
Категория: Черная осетровая икра
Размеры: 1600x1000px/82.3Kb
 
ИКРА БЕЛУГИ ОЧЕНЬ ПОЛЕЗНАЯ И ИЗЫСКАННЫЙ ДЕЛИКАТЕС КАСПИЙСКОГО МОРЯ ИКРА КАЛУГИ НАСТОЯЩАЯ НАХОДКА ДЛЯ ПОДДЕРЖАНИЯ ЗДОРОВЬЯ И НАСЛАЖДЕНИЯ НЕДОРОГАЯ ИКРА ОСЕТРОВАЯ ЛОПАТОНОСА АМЕРИКАНСКОГО ДИКОГО ВЫЛОВА ЛЖЕЛОПАТОНОС НАТУРАЛЬНАЯ ИКРА ПОРОД ОСЕТРОВЫХ НЕ ДОРОГАЯ ЦЕНА КАСПИЙ ИКРА РУССКОГО ОСЕТРА ВЫСОКОЕ КАЧЕСТВО ИЗ КАСПИЙСКОГО МОРЯ ВЫГОДНАЯ ЦЕН ИЗРАИЛЬСКАЯ ОСЕТРОВАЯ ИКРА ДОРОГОЙ И КАЧЕСТВЕННЫЙ ДЕЛИКАТЕС КУПИТЬ


 
Царське частування, чорна ікра, вважалася делікатесом в усі часи. Завдяки своїм чудовим смаковим і корисним якостям, вона порадує всіх, хто любить ікру та стежить за своїм здоров'ям. А якщо вам випала можливість купити чорну ікру калуги, обов'язково варто це зробити.

Опис
Цінна чорна ікра – продукт, що добувається з риб родини осетрових (лат. Acipenseridae). В їх число входять сам осетер, білуга, севрюга, стерлядь, шип та калуга (лат. Huso dauricus). Останню також називають «річковий білугою» або «амурською білугою» через їх схожість, а також через те, що калуга живе в річці Амур та її басейні. Калуга набагато менш відома, ніж інші види осетрових, оскільки занесена в Червону Книгу, а її вилов обмежений. Тому її ікра коштує недешево.

Від інших видів чорної ікри ця відрізняється своїм досить великим розміром (близько 3-4 мм) та мінливим забарвленням. У молодої калуги ікринки будуть світло-коричневі або світло-сірі, у більш старшої вони темніють і навіть стають чорними. Вони блискучі, рівної округлої форми, і якщо ікра якісна, то не злипаються між собою.

Багато хто вважає, що подавати до столу чорну ікру калуги треба самостійно, щоб ніщо не перебивало її вишуканий смак. Він і справді дуже легкий, найніжніший серед інших видів осетрової ікри. Підкреслити його можна за допомогою шампанського або білого сухого вина. Врахуйте, що напої повинні бути охолоджені. Однак, можна додавати чорну ікру калуги і до різних страв. Наприклад, закусочні млинці або тартинки, в олів'є або юшку.

Чорна ікра калуги – Kaluga Caviar (Huso Dauricus)

Даний продукт представлений на сайті «ZARENDOM.IN.UA» в якості реклами. Щоб купити чорну ікру, Ви можете зробити замовлення через наш сайт, і Ваше замовлення буде передане безпосередньо компанії-імпортеру. Постійна наявність на складі чорної ікри, якість ікри та безпека доставки гарантуються компанією імпортером та підтверджуються нами.

Харчова цінність і хім. склад
Якщо вам довелося купити чорну ікру калуги, то на додачу до відмінної страви ви отримаєте повний набір вітамінів і мінералів. Її склад багатий на йод, якого більше навіть, ніж в самій рибі, залізо та фосфор. 30% тваринного білка роблять цю ікру кориснішою, ніж шматок свіжого червоного м'яса, тим більше, що цей білок набагато простіше засвоюється організмом людини. Також ця ікра допомагає при анемії, атеросклерозі, зміцнює шкіру, волосся та зір.
Отзывы о

Отзыв никто не оставил, будьте первым.

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]


Икра ТМ Царендом наполнит вас здоровьем и силой, а так же покорит своим незабываемым вкусом! Торговая марка Zarendom гарантирует исключительно высококачественное производство красной икры лососевой горбуши, кеты, нерки, форели, чавычи, кижуча, симы, черной икры осетровой белуги, севрюги, стерляди, осетра, шипа, лопатоноса, веслоноса, морских деликатесов, рыбы и других морепродуктов. Вся икра является кошерной, что подтверждает знак на банке. Теперь каждый может насладиться неповторимым вкусом икры торговой марки Зарендом.
Google+