Мы работаем с 10.00 до 20.00 кроме Воскресенья

морепродукты от Zarendom

опт/розница с доставкой по Украине

+38 093 313 14 62 +38 098 313 14 62 +38 099 313 14 62

Читать на Русском языке


Червону ікру, яку ми Вам пропонуємо, добувають з риб породи лососевих і осетрових, вилов яких відбувається в екологічно чистих водах біля берегів Аляски. Цей продукт ще багато століть назад прикрашав столи царів і був дорогими ласощами для вибраних. Ікра риб ділиться на червону і чорну. Чорна ікра, спрадавна, у зв'язку з її рідкістю, вважалася найблагороднішою. Не дивлячись на це, червона ікра Zarendom (Зарендом - Німеччина) практично не поступається їй по смакових якостях і не менш корисна для здоров'я. До породи лососевих відносяться такі риби як кета, горбуша, нерка, форель. До породи осетрових: білуга, осетер, севрюга. В кожної пароди риб власний, незабутній смак ікри, колір і розмір зерен.

У нашому асортименті ви знайдете свіжу добірну ікру червону Кети. Ця червона зерниста ікра з великими, темно-оранжевими ікринками. Традиційно цей вид червоної ікри подається до святкового столу. Яскраві кульки ікри червоної Кети смачно лопаються мовою і добре поєднуються з шипучим світлим шампанським.

А так само, ми пропонуємо червону ікру Горбуші. Це більш дрібний вид ікри червоної світло-оранжевого кольору. Її смак м'якший і однорідніший. З червоної ікри Горбуша готує різні холодні закуски. Її подають так само до млинців і іншим гарячим блюдам. Вона добре поєднується з охолодженою горілкою або з сухим білим вином.

Ми торгуємо лише першосортним продуктом!

 • червона ікра горбуші(горбуша)
 • червона ікра кета(кети)
 • червона ікра форель(форель)
 • червона ікра нерка(нерки)
 • червона ікра чавичі(чавича)
 • червона ікра кижуч(кижуча)
 • чорна ікра осетра(осетрова, осетер)
 • чорна ікра білуги(білуга, білуга)
 • чорна ікра севрюги(севрюжача, севрюга)
 • чорна ікра боуфин
 • риба
 • морепродукти
 • морські делікатеси

Наші експерти ретельно відбирають для Вас у кращих постачальників лише якісна сировина. Всі види риб відловлюються і білуються на місці, там же відбувається засіл ікри, після чого вона транспортується до Німеччини, де розфасовується по європейських стандартах. Потім ікра транспортується прямо із заводу на Україну в рефрижераторах в спеціальних боксах, що зберігають низьку температуру декілька діб, що забезпечує безперервний температурний режим зберігання і, як наслідок, висока якість продукту.

Наші холодильні камери на Україні обладнані згідно з найостаннішими санітарно-гігієнічними розпорядженнями.

Наша ікра наповнить вас здоров'ям і силоміць, а так само підкорить своїм незабутнім смаком! Торгівельна марка Zarendom (Зарендом - Німеччина) гарантує виключно високоякісне виробництво продуктів. Тепер кожен може насолодитися неповторним смаком ікри торгівельної марки Zarendom (Зарендом).

Ікра ТМ Zarendom (Зарендом) кошерна, про що свідчить знак кошерності на банці

На нашій сторінці Ви знайдете детальну інформацію про наші продукти і про методи їх виготовлення. Купуючи у нас Ви преобретаєте червону ікру лише вищої якості. Чорна ікра - має сертифікати якості.

Торгівельна марка Zarendom (Зарендом - Німеччина) представлена на Україні в повному асортименті.

Їжте на здоров'я!

Відповідність високому рівню якості - це наша мета.

Вибираючи нас, Ви вибираєте першокласне якість і незабутній смак червоної лососевої ікри та чорної осетрової ікри!

0